tasarim59

English

HAKKIMIZDA

     Selvi Tarım Makinaları 1975 yılında Yaşar ve Hasan SELVİ Kardeşler tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte üretimini sürdürüp çeşitlerini de arttırmaya devam etmektedir. Değerli çalışanları ve usta personeliyle, hedefimiz daha çok çalışarak müşterilerimize bol çeşitle birlikte kaliteli ürünler üretmektir. Selvi Tarım Makinaları 2009 yılında  kurumsallaşarak üretimini devam ettirmektedir.

     Selvi Tarım Makinaları 21. YY. Teknolojisine ayak uydurarak her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda bulundurup kaliteli ürün ve parçalar kullanarak makinalarımızı müşterimize güvenle sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

     Selvi Tarım Makinaları San.ve Tic.Ttd.Şti olarak kalite politikamız: müşteri odaklı bir hizmet anlayışı belirleyerek kaliteli ve dayanıklı tarım makinaları imalatı yapmak. Bunun içinde;

     Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçların teknolojik gelişmeleri takip ederek zamanında ve kalitesinden ödün vermeden en iyi şekilde karşılayabilmektir.

VİZYONUMUZ

     ISO 9001:2008 Kalite yönetimi ve TSE - HYB standartlarına uygun çalışıp, personelini eğiterek sürekli gelişme ve iyileştirmeyi hedefimiz olarak benimsemek.

     Müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı, beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, ürünlerinin kalitesini sürekli yükseltmeyi ve kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi taahhüt eden bir anlayışla çalışmak,

     Eğitimini personeli ile zamanında teslim, kusursuz hizmet ve kaliteli üretimi için gerekli tüm kaynakları sağlamayı amaçlamıştır.

     


    

Tekirdağ web tasarım